Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Krajno Pierwsze – Oferty sprzedaży i najmu domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 500 000 zł700 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:5 696 m²

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Rezydencja w stylu dworkowym na dużej działce 5696 m Ogromny potencjał inwestycyjny | mpzp - zabudowa jednorodzinna Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Bieszczadzka

Związkowiec,Kielce(Krajno Pierwsze + 17 km)

1 090 000 zł250 m² 4 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:942 m²

Na sprzedaż dom z ogromnym potencjałem na osiedlu Związkowiec. Dom znajduje się na działce narożnej na zagospodarowanym i ogrodzonym terenie wraz z niezależnym budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kielce

Pakosz,Kielce(Krajno Pierwsze + 17 km)

820 000 zł220 m² 3 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujmy do sprzedaży dom bliźniak zlokalizowany w osiedlu Pakosz. Dom znajduje się na działce powierzchni 500 m2. Dom o powierzani 100 m2 i podpiwniczeniu 120 m2. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Piaseczna Górka

Piaseczna Górka(Krajno Pierwsze + 22 km)

870 000 zł136 m² 6 397,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Piasecznej Górce - 15 minut od Kielc! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę połowy bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Bilcza

Bilcza(Krajno Pierwsze + 21 km)

889 000 zł142,61 m² 6 233,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:433 m²

| na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim , o pow. użytkowej 142,61 m2, zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Bilczy, gm. Morawica.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Domaniówka

Szydłówek,Kielce(Krajno Pierwsze + 17 km)

1 500 000 zł160 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 418 m²

Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Kielc, przy ul. Domaniówka. Nieruchomość z 2006 roku o powierzchni ok. 160 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Huta Nowa

Huta Nowa(Krajno Pierwsze + 11 km)

570 000 zł125 m² 4 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Klimatyczny dom na sprzedaż W sercu gór świętokrzyskich lokalizacja Nieruchomość położona jest w miejscowości Huta Nowa, w gminie Bieliny, w samym sercu Gór Świętokrzyskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Domaszowice

Domaszowice(Krajno Pierwsze + 12 km)

2 490 000 zł184,46 m² 13 498,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 131 m²

Nowy rok. Nowy dom. Gotowy, byś mógł W nim zamieszkać od razu! luksusowy, wykończony dom może być twój Witamy w świecie nieruchomości, gdzie marzenia stają się rzeczywistością.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Bilcza(Krajno Pierwsze + 21 km)

500 000 zł280 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:622 m²

| na sprzedaż 6-pokojowy dom w zabudowie bliżniaczej o powierzchni użytkowej 177,75m2 (pow. całkowitej 280 m2 ) zlokalizowany na działce o pow. 622 m2 na osiedlu echo I w Bilczy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Foliowa

Masłów Pierwszy(Krajno Pierwsze + 8 km)

850 000 zł128,37 m² 6 621,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom W masłowie pierwszym nowoczesna architektura energooszczędny standard Wyjątkowa nieruchomość dla wymagających nowoczesny dom jednorodzinny o eleganckiej bryle, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Skorzeszyce(Krajno Pierwsze + 7 km)

270 000 zł280 m² 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

| na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 163 m2 (powierzchnia całkowita ok. 280 m2 ), zlokalizowany w Skorzeszycach, gmina Górno. Dom wybudowany w latach 90., pokrycie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij